NON-STOP poruchová a havarijná služba 0908-646454

Príklady modernizovaných výťahov - bytový dom ŠTART

1. V bytovom dome ŠTART sme vymenili starý releový rozvádzač za rozvádzač s frekvenčným meničom od spoločnosti Rozváděče Vsetín z Českej republiky. Tieto rozvádzače sa považujú za jedny z najlepších rozvádzačov, pričom na ich mene a kvalite sa podpísala dlhoročná tradícia od zahájenia výroby rozvádzačov v roku 1965 v štátnom podniku MEZ Vsetín cez výber najkvalitnejších súčiastok a komponentov.

2. Druhou časťou výmeny bola výmena starého výťahového stroja za výťahový stroj Alberto Sassi, ktorý okrem toho že je nový, je výrazne tichší a účinnejší.

3. Treťou časťou výmeny bola výťahová kabína kde sme dodali španielsku výťahovú kabínu EMESA. Na základe rozhodnutia bytového domu bola kabína osadená do starého rámu, čím bolo znemožnené zväčšenie kabíny, nakoľko bez výmeny rámu kabíny nie je možné zväčšiť plochu kabíny a taktiež nedôjde k splneniu normy pre zvýšenie bezpečnosti a to výmenou jednosmerných zachytávačov za obojsmerné.

4. Poslednou časťou výmeny bola výmena starých privolávačov a kabínového tabla za nové v antivandal prevedení - brúsená nerez.

Obrázky z bytového domu ŠTART.VIDEO - Nový výťahový stroj Alberto Sassi v bytovm dome ŠTART - ovládaný rozvádzačom s frekvenčným meničom od spoločnosti Rozvádeče Vsetín rozvádzač s frekvenčným meničom. Výťahový stroj ALBERTO SASSI zapojený na rozvádzač s frekvenčným riadením zrýchľuje zo stanice a spomaľuje do stanice plynulo vďaka frekvenčnému riadeniu.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player